THE ADHESIVE

SKILL

 

The right tape for your Bussiness

Personalizim

Printim te logos se biznesit tuaj.

Kualitet

Produkte cilesore me certifikate iso.

korrektesi

Korrektesi maksimale per cdo klient.

Kush jemi ne?

LOGO FILM u themelua ne vitin 2004 dhe solli ne tregun Shqiptar kualitet dhe siguri ne produkte me origjine Italiane.

Teknologjia dhe proceset inovative kane luajtur ne rol kyc ne historine dhe strategjine e zhvillimit te LOGO FILM.

Kjo na ben te jemi lider ne treg dhe te sjellim nje larmi produktesh, ne volume te medha dhe me cilesine me te larte, me standarte bashkekohore.

Ne sjellim tek ju shirita ngjites ne forma, dimesione dhe ngjyra te ndryshme. Ne kemi ngjitesin perfekt per biznesin tuaj.

Produktet Tona

Paketim me natriban

Packing tape

Natriban i personalizuar (SKOÇ)

Printing tape

Shirit ngjites PVC

PVC Tape

Shirit ngjites me fije qelqi

Fiber Glass tape

Natriban ngjites nga te dyja anet

Biadesive tape

Natriban prej alumini

Aluminum tape

Prodhimi

Ne jemi te specializuar ne prodhimin e shiritave ngjites me teknologji shkrirje te nxehte dhe uje.

Makineri moderne

Një kompani dinamike në përmirësim të vazhdueshëm…

Makineri moderne dhe procese të automatizuara, na lejojnë të arrijmë efikasitetin më të lartë të prodhimit.

Linjat tona me teknologji të avancuar të veshjes sigurojnë cilësi konstante të lartë të produktit të kombinuar me fleksibilitetin e prodhimit.

Meqë kemi linja të shumta prerjeje, ne mund të krijojmë shirita ngjitës të çdo formati dhe madhësie sipas nevojave të klientit.

Kontakto Agjentin
1
Pershendetje!
Jemi online nese ju duhet me shume informacion